Політика конфіденційності

Загальні положенняНа веб-сайті http://palmyra.org.ua (далі – Сайт) використовуються сервіси Google Analytics для оцінки відвідуваності веб-сайтів й аналізу поведінки користувачів, reCAPTCHA для захисту сайта від інтернет-ботів, та Hypercomments для публікації коментарів. Користуючись Сайтом, ви, тим самим, погоджуєтеся з політиками конфіденційності компаній Google та Middleware Inc.

Власник Сайту – Українська асоціація транспортної логістики “Південна пальмира” (далі – Власник сайту) не надає жодних гарантій щодо витоку ваших конфіденційних даних при використанні Сайту. На сторінках з формами (наприклад, http://palmyra.org.ua/uk/zvyazok/) вам пропонується заповнити форми, в яких вказати особисті відомості. Ці відомості будуть відправлені по незахищеному з’єднанню, тому можуть стати доступними третім особам. На сторінках з новинами вам пропонується авторизуватися за допомогою скриптів соціальних мереж. Ваша особиста інформація стане доступна компанії Middleware Inc., якій належить сервіс Hypercomments.

Рекомендується залишити Сайт, якщо ви не згодні використовувати його при вищевказаних обставинах. Власник Сайту наполягає на тому, щоб ви не вносили у вищевказані форми відомості, які становлять комерційну або іншу таємницю, і які не призначені для загального огляду. Альтернативні способи зв’язку: написати електронного листа або зателефонувати за номерами телефонів, що вказані на сторінці http://palmyra.org.ua/uk/zvyazok/.

Продовжуючи користуватися Сайтом, ви, тим самим, погоджуєтеся особисто та самостійно нести вищезгадані ризики у повному обсязі.

Обов’язкові для заповнення поля: ваші ім’я, електронна адреса та повідомлення, необхідні для коректного та своєчасного підтримання зворотнього зв’язку з вами.

Персональні дані

Власник сайту здійснює отримання, зберігання, використання та поширення персональних даних користувачів Сайту з метою підтримання зворотнього зв’язку з користувачами Сайту.

При відправці даних зі Сайту, ви як суб’єкт персональних даних даєте Власнику сайту свою згоду на отримання, зберігання, використання та поширення ваших персональних даних будь-яким не забороненим законом способом, з метою отримання інформації від Власника сайту, а також для передачі ваших персональних даних партнерським організаціям.

Зазначене право надається на невизначений термін і може бути відкликане вами в письмовій формі.

Власник сайту гарантує захист персональних даних користувачів в межах чинного законодавства про захист персональних даних.

Cookies-файли

Сайт розроблений таким чином, щоб якомога краще відповідати потребам його відвідувачів. Переслідуючи, зокрема, цю мету, при вході на Сайт комп’ютер автоматично завантажуює сookies-файли, які допомагають ідентифікувати користувача. Таким чином, Власник сайту використовує сookies-файли для забезпечення персоналізації інформації спеціально для користувачів. Проте, ви можете в будь-який момент дезактивувати цю функцію, змінивши відповідні налаштування у вашому веб-браузері. При відключенні сookies-файлів ви можете продовжувати користуватися Сайтом.

Взаємодія за допомогою електронних розсилок

В електронних розсилках міститься необхідна інформація про відправника і про тему листа.

Вони також дозволять вам відмовитися від отримання розсилок, натиснувши для цього на відповідне посилання.