Зустріч платників Одещини з податківцями та митниками

| р.


Я повідомляє офіційний портал ДФСУ в Одеській області, 27 березня відбулась зустріч податківців та митників області з платниками податків Одещини. У заході взяли участь начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін, заступник начальника Одеської митниці ДФС Володимир Передерій, начальник Одеського управління Офісу великих платників податків Вікторія Талпа, представники малого й середнього бізнесу та великі платники податків.

В рамках зустрічі Глеб Мілютін проінформував про результати декларування податку на прибуток за 2018 рік та сплати його до бюджету.

Володимир Передерій, заступник начальника Одеської митниці, доповів про результати опрацювання та вирішення питань, порушених на попередніх зустрічах. Також він зазначив, що з 19 березня 2019 року всі митниці ДФС працюють з «Єдиним рахунком» – новою системою справляння митних платежів, та звернув увагу щодо розмежування рахунків, на які громадяни та підприємці повинні сплачувати кошти у вигляді авансових платежів (передоплати).

В очікуванні реформи ДФСУ, представників бізнесу запевнили, що для них адміністративні послуги будуть надаватися в штатному режимі.

По матеріалам Офіційного порталу ДФС в Одеській області