Засідання колегії Державної митної служби та очікування

| р.


Фото: @minfin.gov.ua

За повідомленням державного сайту Міністерства фінансів України, 30 квітня відбулось засідання колегії Державної митної служби за участі Міністра фінансів Сергія Марченка та виконуючого обов’язки голови Державної митної служби Ігоря Муратова.

Як заявив Міністр фінансів, митниця будет перебувати під його особистим контролем та  перетвориться на сучасну сервісну службу з модернізованою інфраструктурою, прозорими процесами і довірою.

«Робота митної служби зараз під пильною увагою – і моєю особистою, і широкого кола людей. Я вимагаю цілковитої прозорості всіх процесів. Не хотів би чути більше скарг від бізнесу про порушення при митному оформленні товарів, визначенні митної вартості чи недотриманні строків митного оформлення. Ми маємо зупинити витік коштів з митниці, забезпечити прозорість, зупинити корупцію, контрабанду та гарантувати митну безпеку держави. Якщо будуть сигнали про порушення,  ми будемо діяти оперативно і рішуче: приміром, коли на митному посту ламається сканер, це автоматично означає, що через день керівник цієї митниці не працює. Ці правила діятимуть для всіх», – сказав Сергій Марченко.

Повідомляється, що наступне засідання колегії відбудеться на протязі травня, а до цього буде проаналізована робота кожної митниці, та будуть прийматися кадрові рішення.

Нагадаємо, що 30 березня Сергія Марченка з другої спроби призначили міністром фінансів – за відповідне рішення проголосували 256 народних депутатів. А 24 квітня, за поданням Сергія Марченка, розпорядженням Кабміну №451-р було призначено  тимчасово в. о. голови Державної митної служби призначили Ігоря Муратова.