В Україні вперше по-новому розмитнили “євробляху”

| р.


Світлина з сайту УНІАН

В Чернівецькій митниці оформили перший автомобіль з європейською реєстрацією за новими пільговими умовами. Про це повідомляє прес-служба ДФС України.

В Україні вперше по-новому розмитнили “євробляху”. Власник іномарки заплатив в держбюджет, загалом, близько 50 тис. грн.

Як відмічають в податковому відомстві, громадянин України розмитнив Renault Laguna 2004 року випуску з німецькою реєстрацією, та сплатив в державний бюджет більше 49,3 тис. грн.

Таким чином, мито (10%) склало 4,6 тис. грн, акцизний податок (пільгова ставка з використанням коефіцієнту 0,5) – 28,765 тис. грн. та НДС (20%) – 15,957 тис. грн.

До 25 листопада, коли в силу вступив Закон, що передбачає нові правила ввезення транспортних засобів з іноземною реєстрацією, імпорт цього автомобіля був неможливий через заборону на митне оформлення автомобілів старіше 8 років.

Нагадуємо, що на протязі 90 календарних днів з дня вступу в силу закону, базова ставка акцизного податку розраховуєтья з 50%-ною знижкою, крім електромобілів, з використанням коефіцієнтів в залежності від об’эму двигуна та віку ТЗ. Таким чином, через три місяці митне оформлення данної Renault Laguna вартувало би резиденту 83,8 тис. грн, тобто  економія склала 34,5 тис. грн.

По матеріалам прес-служби ДФС України