Україна та Турція розробляють проект логістичного хабу

| р.


По повідомленню кореспондента порталу “Укрінформ” 28 березня в посольстві України в Анкарі відбулася зустріч представників двох країн, де йшла мова про створення в Україні логістичного хабу, проект якого розробила Турція.
“Ми розробили логістичний проект і маємо намір відкрити логістичний центр в Україні, а також в Грузії. Звичайно, ми плануємо це зробити на державному рівні, і таким чином це буде дуже великий внесок у транспортну сферу обох країн”, — сказав представник міністерства морського транспорту і сполучень Туреччини Кемаль Гюней.
Важливість зустрічі та співпраці додатково підкреслив Посол України в Турції Андрій Сибіга: “Для нас Туреччина — це також можливість долучитися до Шовкового шляху, якщо брати до уваги транспортний вимір. Ми досягли серйозних домовленостей між нашими транспортними відомствами, і в цьому напрямі ми хочемо працювати.”
Як відмічається обома сторонами, це та інші питання будуть обговорюватись цього року експертами, в тому числі, на засіданні української комісіі, профільних міністерств та організацій.
По матеріалам порталу “Укрінформ”