Скасування попередніх митних декларацій для авто

| р.


УАТЛ “Південна Пальмира” звернулась до Міністерства фінансів та ДФС з метою скасування попередніх митних декларацій для авто.

Проблема заповнення попередніх митних декларацій для транспортних засобів, які завезені на територію України для особистого використання, існує дуже давно та є саме тим, що ускладнює процес розмитнення та затримує його. Наразі проблема існує через неоднакове тлумачення законодавства різними відомствами.
Вказана проблема створює значні незручності для представників бізнесу, оскільки затягує час митного оформлення. Враховуючи те, що в Одесі працює пілотний проект “Автохаб” по швидкому розмитненню транспортних засобів, проблема обов’язкового заповнення попередньої митної декларації створює перешкоди реалізації мети цього проекту.

“До нас звертаються експедитори щодо цієї проблеми, її вирішення дало б змогу скоротити час розмитнення авто та удосконалило б роботу експедиторів. Більш того, попередні декларації вже скасовувалися, що взагалі дало позитивний ефект. Ми цього доб’ємося”, – сказав президент Асоціації Олександр Едельман.

Проте ми всі працюємо для забезпечення зручності громадян та дбаємо про безпеку на митниці також. Ми запропонували два шляхи вирішення цієї проблеми. Обидва шляхи не складні та нормативні. Ми впевненні, що наше звернення буде почуто та позитивно вирішено.”