Круглий стіл по проблемам державної екологічної інспекції

| р.


12 грудня Одесу відвідав голова Державної екологічної інспекції України Єгор Фірсов. Його візит повязаний зі зверненнями та скаргами на корупцію зі сторони місцевих інспекторів.

За повідомленням порталу Думская.net, за круглим столом в Одеській облдержадміністрації зібрались чиновники, представники бізнесу, портовики, морські агенти, юристи та громадські активісти. Нарада, що тривала більше двох годин, закінчилась пропозицією звільнитись начальнику Державної екологічної інспекції Кримсько-Чорноморського округу Олександру Ставнійчуку та начальнику Державної екологічної екологічної інспекції Одеської області Володимиру Кардашу. Обидва чиновника цю пропозицію відхилили.

Єгор Фірсов пообіцяв вивчити всі документи, які йому передали учасники круглого столу. Можливо, наслідком цього буде відсторонення начальників від займаних посад і почнеться службове розслідування. Також була створена робоча група для подальшого вивчення ситуації, до якої увійшли чиновники, представники бізнесу та громадськості.